www.zbozinazavolanou.cz :: Aktuality (15.12.2019 - 12:10)

Aktuality

Trampolíny s ochrannou sítí (nejen) pro jaro 2013

Trampolíny s ochrannou sítí patřily v roce 2012 mezi vůbec nejprodávanější zboží. Reference našich zákazníků nás "popostrčily" k rozhodnutí, že pro sezónu 2013 rozšíříme nabídku o další velikosti. Nově tak prodej trampolín s ochrannou sítí realizujeme od průměru 180 cm až po rozměr 427 cm.

 

Stolní fotbal a další stolní hry

Stolní fotbal je velmi populární hra, které s radostí podléhají mladí i starší hráči a hráčky. My Vám nabízíme stolní fotbal, ze kterého snadno uděláte kulečník, lední hokej, ping pong či jinou zábavnou hru.

 

Najdi slevový kupón!

Blíží se "čas dárků" a tak jsme pro Vás připravili takovou menší soutěž. V několika produktových kartách jsme do textu ukryli kupón na slevu 15%. Pokud budete dobrým "pátračem", za svou trpělivost budete odměněni! Níže naleznete několik indicií, aby hledání nebylo zase tak složité:-)

 

Ubytování jižní Čechy

Jižní Čechy nabízejí spoustu možností ubytování. My Vám ale nabízíme více. Za skvělé ceny krásný apartmán na polosamotě, který je vhodný pro rodiny s dětmi či skupinu přátel.

 

On-line obchod pro kutily, řemeslníky i firmy

V našem portfoliu je od roku 2011 také on-line prodejna s nespotřebním zbožím. Je určena pro svépomocné stavebníky a řemeslníky. Prodej zboží přes tento náš eshop ObchodProDílnu je však realizován i do menších a středně velkých firem. Vyzkoušejte si nákup u nás i Vy!

 

Jaro už klepe na dveře...

Jaro už se nezadržitelně blíží, nenechte nic náhodě a buďte připraveni na slunečné počasí a na bazénové radovánky strávené s Vaší rodinou. Pokud hledáte tu pravou inspiraci, online shop
www.zbozinazavolanou.cz je pro Vás tím pravým partnerem.

 
Přejít na stránku:
««« 1 2 »»»
 
 

Přehledný eshop pro řemeslníky a kutily, od šroubků až po nářadí.