www.zbozinazavolanou.cz :: Najdi slevový kupón! (15.12.2019 - 12:07)

Najdi slevový kupón!

Blíží se "čas dárků" a tak jsme pro Vás připravili takovou menší soutěž. V několika produktových kartách jsme do textu ukryli kupón na slevu 15%. Pokud budete dobrým "pátračem", za svou trpělivost budete odměněni! Níže naleznete několik indicií, aby hledání nebylo zase tak složité:-)

 

Většina slev v naší on-line prodejně ZboziNaZavolanou.cz je vázaná na objem nákupu nebo je jinak věrnostně zaměřena. To se naší soutěží nyní mění - máte jedinečnou možnost získat slevu 15%, i když jste na našich stránkách úplně poprvé!!!

Do "nejmenovaných" produktových karet, které se nachází v sekci Kuchyně a Domácnost, jsme ukryli Slevový kupón . V textu jej najdete jako obrázek, který celkem zásadně vybočuje z běžného rázu karty.

Pokud kupón naleznete, můžete je obratem uplatnit při nákupu. Sleva 15% Vám bude poskytnuta na jaklýkoliv výrobek ve výše uvedené sekci (pro úplnost raději ještě jednou - jedná se o sekci Kuchyně a Domácnost). Ptáte - li se jak kupón uplatnit, vězte, že je to velmi jednoduché. Když nákup jednotlivých položek dokončíte, vpravo nahoře je košík, do kterého jste umístili vybrané zboží. A po jeho "rozkliknutí" zde mimo jiné najdete i políčko, do kterého opíšete kód, kliknete na tlačítko Uplatnit slevu - a sleva je Vaše!

Přejeme Vám příjemný nákup, do sekce Kuchyně a domácnost se můžete dostat kliknutím na tento odkaz.

 
 

Přehledný eshop pro řemeslníky a kutily, od šroubků až po nářadí.