www.zbozinazavolanou.cz :: On-line obchod pro kutily, řemeslníky i firmy (25.06.2019 - 20:15)

nacházíte se: On-line obchod pro kutily, řemeslníky i firmy >

Váš košík

Položek: 0ks

On-line obchod pro kutily, řemeslníky i firmy

V našem portfoliu je od roku 2011 také on-line prodejna s nespotřebním zbožím. Je určena pro svépomocné stavebníky a řemeslníky. Prodej zboží přes tento náš eshop ObchodProDílnu je však realizován i do menších a středně velkých firem. Vyzkoušejte si nákup u nás i Vy!

 

Čas je věčným nepřítelem většiny z nás. Chcete-li nakupovat bez čekání ve frontách a za výrazně lepší ceny než v obchodních řetězcích a běžných železářství, navštivte náš druhý eshop ObchodProDílnu.cz.

Nabízíme Vám velmi široký sortiment zboží, které je určeno jak profesionálním řemeslníkům, tak svépomocným stavebníkům. Díky přímé obchodní spolupráci s výrobci a dovozci je drtivá většina nabízeného zboží dostupná obratem za velmi zajímavé ceny. Pokud se chystáte na stavbu rodinného domu, na stavbu plotu nebo na realizaci pergoly, altánu či jiné dřevostavby, navštivte náš prodejní sklad v městě České Budějovice nebo jednoduše využijte k nákupu náš přehledný on-line katalog.

Nakoupit můžete v podstatě kompletní sortiment potřebný pro realizaci jakékoliv dřevostavby, například tesařské kování, kotevní patky či střešní krytiny z polykarbonátu. Nakoupit můžete také kvalitní ruční nářadí, gola sady nářadí či elektrické nářadí Bosch. V nabídce máme také kompletní program pro realizaci plotů, pro stavby plotu z pletiva či KB Bloku nebo pro realizaci tzv. drátěných plotů. Tím však náš výčet nabízeného sortimentu zdaleka nekončí, realizujeme také prodej spojovacího materiálu, chemických lepidel, kotevní technika atd.

Neztrácejte čas a peníze a nakupujte on-line. Pevně věříme, že i Vy se stanete naším spokojeným zákazníkem! Prodejnu ObchodProDílnu.cz naleznete na této internetové adrese:

www.obchodprodilnu.cz

 
 

Přehledný eshop pro řemeslníky a kutily, od šroubků až po nářadí.