www.zbozinazavolanou.cz :: Trampolíny s ochrannou sítí (nejen) pro jaro 2013 (15.12.2019 - 11:29)

nacházíte se: Trampolíny s ochrannou sítí (nejen) pro jaro 2013 >

Váš košík

Položek: 0ks

Trampolíny s ochrannou sítí (nejen) pro jaro 2013

Trampolíny s ochrannou sítí patřily v roce 2012 mezi vůbec nejprodávanější zboží. Reference našich zákazníků nás "popostrčily" k rozhodnutí, že pro sezónu 2013 rozšíříme nabídku o další velikosti. Nově tak prodej trampolín s ochrannou sítí realizujeme od průměru 180 cm až po rozměr 427 cm.

 

Trampolíny s ochrannou sítí za 0 Kč za dopravné!

V loňském roce jsme realizovali prodej několika stovek trampolín s ochrannou sítí. Zájem o trampolíny byl opravdu veliký a bohužel jsme čelili několika výpadkům zásoby.

Na rok 2013 jsme se snažili připravit zase o něco lépe, tedy co se zásob týče. Neměnili jsme osvědčeného dodavatele. V několika minulých sezónách jsme si přímo na Vašich zahradách ověřili, že naše trapolíny jsou pro české podmínky dostatečně kvalitní a odolné. Mezi námi a specializovanou konkurencí je jediný zásadní rozdíl - my Vám nabízíme mix různorodých výrobků, proto si můžeme dovolit vůči konečnému spotřebiteli praktikovat cenově velmi přátelskou obchodní politiku. Naše nižší realizační ceny trampolín nejsou indikátorem nekvality. Jako obchodní firma se snažíme co nejvíce profitovat z celkové šíře nabízeného sortimentu a jednotlivé položky na rozdíl od řady našich konkurentů nepředražujeme.

Jednu zásadní novinku pro Vás však přeci jen máme. Rozměrovou řadu trampolín jsme zásadně rozšířili, pro rok 2013 najdete v naší nabídce trampolíny o následujících průměrech: 180 cm, 244 cm, 305 cm, 366 cm, 427 cm. Pokud máte stanoviště pro trampolínu na "návětrné Hůrce", snad oceníte ještě jednu další novinku - u velkých trampolín jsme do nabídky přidali také set, ve kterém najdete kromě vlastní trampolíny také 3 ks zemních kotev.

A poslední informace na konec. Je úplně jedno, zda je Vaše zahrada v Praze, Brně či OStravě. Prodej trampolín s ochrannou sítí relizujeme přes PPL formou balíkové zásilky po celé České republice. A klíčová bomba informace na závěr:

 

Trampolínu Vám dodáme ZDARMA, co se poplatků za přepravu týče!

 
 

Přehledný eshop pro řemeslníky a kutily, od šroubků až po nářadí.