www.zbozinazavolanou.cz :: 10% sleva na ubytování, pronájem apartmánu (17.02.2020 - 16:51)

nacházíte se: 10% sleva na ubytování, pronájem apartmánu >

Váš košík

Položek: 0ks

10% sleva na ubytování, pronájem apartmánu

Každá dovolená v tuzemsku má své neopakovatelné kouzlo. Pokud se rozhodnete lépe poznat jižní Čechy, možná se Vám bude hodit naše nabídka:

  • pokud v naší on-line prodejně ZbožíNaZavolanou.cz zrealizujete v roce 2012 jeden jediný nákup v jakékoliv finanční hodnotě, získáte tím nárok na slevu 10% z ceníkové ceny ubytování v soukromí - na Chalupě u Pilných. Nabízené ubytování jižní Čechy je situováno na pomezí Novohradských hor, Šumavy a Blanského lesa, nedaleko města Kaplice (25 km od města Český Krumlov). Pokud budete chtít slevu využít, při objednávce pobytu prosím uveďte číslo Vaší objednávky, kterou jste realizovali v ZbožíNaZavolanou!!!
levy_sloupec_prvni_230 levy_sloupec_druhy_230

  • apartmán na Chalupě u Pilných je nadstandardně zařízen, s velikostí 115m2 má ubytovací kapacitu až 10 osob. Kromě tří samostatných ložnic je vybaven také velkou společenskou místností s krbem a plně vybaveným kuchyňským koutem.
  • v okolí chalupy je pro pobyty rodin s dětmi umístěno dětské hřiště, bazén a trampolína. Posedět můžete u ohniště, k dispozici jsou dva venkovní altány
  • Jižní Čechy patří dlouhodobě k nejnavštěvovanějším krajům v ČR. Nabízí Vám nespočet příležitostí k vyžití, od turismu přes zříceniny hradů až po zajímavé městské památky. Pevně doufáme, že pokud svou dovolenou v jižních Čechách spojíte s ubytováním na Chalupě u Pilných, odvezete si spoustu krásných zážitků, na které budete ještě po letech v dobrém vzpomínat.

Více dalších informaci se dozvíte na:

www.mostky.cz
 
 

Přehledný eshop pro řemeslníky a kutily, od šroubků až po nářadí.