www.zbozinazavolanou.cz :: Proč nakupovat na ZNZ? (15.12.2019 - 11:52)

Proč nakupovat na ZNZ?

Se zákazníky, kteří naše zboží nakupují prostřednictvím eshopu zbozinazavolanou.cz ,  komunikujeme nejčastěji "přes počítač na dálku". A to proto, že 83% objednávek je spracováno přes on-line nákupní systém.
Přesto to nic nemění na faktu, že se snažíme i při výše uvedeném způsobu komunikace chovat stejně jako se chová dobrý obchodník, když do jeho kamenné prodejny vstoupí zákazník. Aneb - Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.

O tom, že výše uvedené pro nás nejsou pouze prázdná slova, Vás pochopitelně přesvědčíme pouze bezvadnou dodávkou Vámi požadovaného zboží. Ale snad je zde ještě několik důvodů, proč by se eshop zbozinazavolanou.cz měl stát Vaší volbou číslo jedna, když budete chtít dárkem udělat radost svým blízkým či sobě. Tedy:

  • každý registrovaný zákazník získává slevu 5% nejen na jeden realizovaný nákup, ale i na veškeré další (registrace Vám nezabere víc jak dvě minuty času)
  • příjemně Vás (pevně doufáme) překvapí naše nízké ceny za dopravné a doběrečné!
  • při jednorázovém nákupu zboží v hodnotě nad 2 000 Kč S DPH od nás získáte slevový kupón se slevou 10% pro nákup zboží v partnerské online prodejně pro kutily a řemeslníky www.obchodprodilnu.cz
  • sledujeme Váš zákaznický účet - a nakoupíte-li přes několik dílčích objednávek v součtu nad 6 tisíc Kč, získáte od nás kupón se slevou 10%, který budete moci při dalším nákupu na zbožínazavolanou uplatnit opakovaně minimálně po dobu 3 měsíců!
  • pro naše zákazníky pořádáme pravidelně různé soutěže o zajímavé ceny
  • zboží na Vaši dodací adresu zpravidla vyexpedujeme do 48 hodin, je-li Vaše objednávka přijata v pracovní den do 12 00 hodin

 

Sluší se dodat, že se v naší nabídce objevují pouze výrobky, které dlouhodobě naplňují očekávání našich zákazníků. A pokud se přeci jen objeví v souvislosti s dodávkou jakéhokoliv výrobku problém, vždy ho s Vámi budeme ochotně řešit.

 

 
 

Přehledný eshop pro řemeslníky a kutily, od šroubků až po nářadí.